Dom Kultury w Pleszewie przygotował niespodziankę dla najmłodszych  mieszkańców MiG Pleszew z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka.
>  W poniedziałek 1 czerwca 2020 prosto z Zajezdni Kultury, o godz.16.00 na profilu Facebook Domu Kultury,  a następnie o godz.18.30 na kanale telewizji kablowej Pro Art, obejrzeć  będzie można spektakl teatralny pt : "Ciocia Jadzia" w wykonaniu aktorów  poznańskiego Teatru Fuzja.
>
>  Prosimy serdecznie o przekazanie tych informacji przedszkolakom, uczniom klas  nauczania początkowego oraz ich rodzicom na platformach zdalnego nauczania.
>
>  Wydarzeniu temu towarzyszy konkurs, którego zasady usłyszycie po obejrzeniu  przedstawienia.
>
>  Spektakl realizowany jest w ramach projektu "Zajezdnia Kultury w sieci".
>
>  Szczegóły dotyczące konkursu opublikujemy wkrótce na stronach www i fb Domu Kultury w Pleszewie.

Konkurs -  na nową postać w przedstawieniu, potrwa do 15 czerwca, rozstrzygnięcie i finał konkursu 26 czerwca  - na koniec roku szkolnego. Najciekawsze prace zostaną nagrodzone zgodnie z regulaminem.

> Informacja dla spóźnialskich  - Spektakl "Ciocia Jadzia" nadal jest dostępny na profilu fb DK oraz na platformie You Tube