Drodzy  Rodzice

Witam bardzo serdecznie w czerwcu ostatnim miesiącu bieżącego roku szkolnego.
W dalszym ciągu proszę wszystkich Rodziców o pomoc w realizacji przesyłanych propozycji w ramach pracy zdalnej, zdaję sobie sprawę, że to nie jest łatwe. Dziękuję za dotychczasową współpracę i przesyłane zdjęcia.

W związku z obchodami bardzo ważnego święta jakim jest „Dzień Dziecka” w pierwszym tygodniu  porozmawiamy o dzieciach z całego świata. Poszerzymy wiadomości  na temat życia dzieci w innych krajach. Będziemy starali się umilić dzieciom ich święto aby wywołać uśmiech na ich twarzyczkach.

Drugi tydzień „spędzimy w lesie”. Poznamy rożne gatunki drzew, dowiemy się co słychać w lesie, kto w nim mieszka oraz jakie skarby można w nim znaleźć. Nauczymy się spędzać wolny czas w lesie, będziemy świętowali „Światowy Dzień Ochrony Środowiska”.

Kolejne tygodnie upłyną pod hasłem „Już niedługo wakacje”. Wybierzemy się w różne regiony Polski. Poznamy zasady bezpiecznego  zachowania w czasie wyjazdów wakacyjnych.

Aż trudno uwierzyć, że kończy się pierwszy rok pobytu dzieci w przedszkolu. Dziękuję wszystkim za współpracę, zaangażowanie, życzliwość i okazaną pomoc. Mam nadzieję, że udało nam się stworzyć w naszej „STOKROTKOWEJ RODZINCE” miłą i przyjazną atmosferę, w której łatwiej mogliśmy rozwiązywać pojawiające się problemy.

Wszystkim Dzieciom i Rodzicom życzę wesołych, słonecznych, bezpiecznych i roześmianych wakacji oraz szczęśliwego powrotu do przedszkola

Wychowawca grupy „Stokrotki”
mgr Mariola Marcisz