DRODZY  RODZICE!

Serdecznie witam w maju. To kolejny miesiąc nauki zdalnej. Dziękuję Wam drodzy Rodzice za dotychczasową współpracę, za to że realizujecie z dziećmi przesyłane propozycje zajęć i zabaw. To dzięki Wam dzieci realizują tematykę tygodniową, zdobywają nowe wiadomości i umiejętności.

- Pierwszy tydzień maja upłynie nam pod hasłem „Polska - moja Ojczyzna”. Utrwalimy symbole narodowe, poznamy zabytki naszej ukochanie Ojczyzny. Zaśpiewamy sobie Hymn Polski oraz poprzez wirtualną wycieczkę poznamy najpiękniejsze miasta Polski oraz zwiedzimy Warszawę.

- Drugi tydzień to „Tajemnice książek” — Dowiemy się jak powstaje książka, poznamy zasady korzystania z książek. Poszerzymy wiedzę o zawodach: pisarza, grafika, redaktora, drukarza. Dowiemy się co to jest księgarnia i biblioteka.
Zachęcam Rodziców do rozwijania u dzieci zainteresowań czytelniczych i  czytania dzieciom 20 minut dziennie.

- Trzeci tydzień będzie pod hasłem „Na łące”. Podczas tego tygodnia porozmawiamy na temat zwierząt żyjących na łące oraz poznamy kwiaty tam rosnące.

- Czwarty tydzień to „Święto mamy i taty”. Porozmawiamy o mamie i tacie, o wykonywanych przez nich zawodach oraz o sposobach spędzania czasu wolnego z rodzicami.

Dziękuję serdecznie za przesyłanie wspaniałych zdjęć oraz filmików z Waszej pracy i proszę o dalsze wsparcie w tej trudnej sytuacji jaką jeszcze mamy.

Wychowawca grupy „Tulipanki”

mgr Romana Szulczyńska