bus

Grupę „Różyczki” odwiedziła mama Tomka-Pani Marta Gomułka, która z zawodu jest położną. Pani Marta opowiedziała dzieciom o swojej pracy, pokazała w jaki sposób należy opiekować się noworodkami, zaprezentowała również przedmioty , które wykorzystuje w swojej codziennej pracy m.in. strzykawki, ciśnieniomierz, termometr, plastry, bandaże, butelki do karmienia czy też pieluszki dla maluszków.

Podczas zajęć dzieci miały także okazje zapoznać się z wyposażeniem apteczki, która powinna znajdować się w przedszkolu, samochodzie jak również w naszych domach.

Przedszkolaki z wielkim zaangażowaniem słuchały o wykonywanym zawodzie przez mamę ich kolegi z grupy.

Serdecznie dziękujemy Pani Marcie za wspólnie spędzone chwile oraz przybliżenie dzieciom specyfiki zawodu położnej. Życzymy wytrwałości i wielu sukcesów zawodowych.

Dbamy o Wasze Pociechy

twittergallerycontact