Szanowni Państwo

Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Pleszewie zwraca się z prośbą o kontakt telefoniczny (62 580 12 05) bądź e-mailowy (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)  te rodziny, w których dzieci w wieku szkolnym korzystały z dofinasowania z MGOPS  na posiłki w  szkołach i przedszkolach w celu kontynuacji pomocy w formie świadczenia pieniężnego na zakup posiłku ZA MIESIĄC MAJ.

Wniosek wraz z zaświadczeniami za miesiąc kwiecień – dochód netto nie może przekraczać 792,00zł na osobę w rodzinie , należy złożyć w urnie, przy ul. Słowackiego 19a, bądź też wysłać drogą mailową.
                                                                    Justyna Zawieja
                                                                    Dyrektor MGOPS