aktywność fizyczna przedszkolaka

  • ”Różyczki” na siłowni

    14.11 sześciolatki z grupy „Różyczki” odwiedziły siłownię. Podczas wycieczki dzieci dowiedziały się  m.in. jak  duże  znaczenie ma ruch  dla naszego zdrowia, a także poznały sprzęt do ćwiczeń mający na celu wzmacnianie ciała. Podczas. Pan trener bardzo dokładnie tłumaczył dzieciom jak prawidłowo korzystać z każdego urządzenia, demonstrował równie jak ćwiczenia należy wykonywać, aby nie nabawić się kontuzji.

    „Różyczki” z ogromnym entuzjazmem pokonali przygotowany prze trenera tor przeszkód.

    Serdecznie dziękujemy panu Arkadiuszowi Gruszce za zaproszenie i zorganizowanie niezwykle ciekawych zajęć sportowych.


Dbamy o Wasze Pociechy

twittergallerycontact