bus

Dzieci z naszego przedszkola  uczestniczyły w V Przeglądzie Twórczości Dziecięcej „Ze sztuką bezpieczniej” ,który odbył się 10 maja 2018 r. w Ośrodku Kultury Leśnej w Gołuchowie. Celem przeglądu było wsparcie systemu bezpieczeństwa powiatu pleszewskiego poprzez promowanie wśród dzieci wiedzy i umiejętności pomocy sobie i innym oraz właściwych postaw w sytuacjach zagrożeń, a także w życiu codziennym. Dzieci śpiewały piosenki i recytowały wiersz.

Po występach konkursowych uczestnicy Przeglądu zwiedzali wystawy w Muzeum Leśnictwa, uczestniczyli w leśnych grach i zabawach zorganizowanych w plenerze przez Ośrodek Kultury Leśnej oraz w pokazach przygotowanych przez strażaków.

Wyniki w kategorii  ZESPOŁY PRZEDSZKOLNE:
II miejsce- Agata Paterka z grupy „Niezapominajki” za wykonanie piosenki „Nasza planeta”

WYRÓŻNIENIE SPECJALNE – Zofia Gwiazda z grupy „Tulipanki” za wykonanie piosenki „Bezpieczna zabawa”

WYRÓŻNIENIE  -Filip Czerwiński z grupy „Różyczki” za interpretację wiersza „Strażak w lesie”

GRATULACJE!!!!!!!!!!!!