Święta Bożego Narodzenia to czas radosny, pełen miłości i ciepła rodzinnego.

Co roku w naszym przedszkolu odbywają się spotkania bożonarodzeniowe, które wprowadzają wszystkich w świąteczny nastrój oraz wzmacniają więzi rodzinne.

Już od jakiegoś czasu dzieci przygotowywały się pod bacznym okiem nauczycielek  poszczególnych grup na to ważne wydarzenie.

W grupach „Stokrotki”, „Bratki”, „Maki”  dzieci prezentowały Jasełka. Mali aktorzy, we wspaniałych strojach prezentowali się doskonale. Dzieci przebrane w kostiumy recytowały teksty i interpretowały w sposób aktorski swoje role. Sala wypełniona była aniołkami, które śpiewały kolędy, pastorałki i wspaniale recytowały przygotowane wierszyki. Do szopki przybyli też pastuszkowie, królowie z różnych stron świata oraz dzieci które przyniosły Dzieciątku dary oraz serduszka. 

„Konwalie” przedstawiały swoim rodzicom  piosenki świąteczne oraz pięknie recytowały wiersze. W grupie "Krokuski"  dzieci przedstawiły inscenizację o skrzatach. Najmłodsi z grupy "Tulipanki", "Szafirki"  i "Fiołki" bawili się wspólnie z rodzicami. Wszystkie przedszkolaki przygotowały dla Rodziców upominki i złożyły życzenia świąteczne.

Dbamy o Wasze Pociechy

twittergallerycontact