Dnia 28.04.2017r.  odbył się Konkurs Piosenki Przedszkolnej. W konkursie brały udział dzieci z wszystkich grup przedszkolnych, każdy uczestnik zaśpiewał wybraną przez siebie piosenkę.

Mali wokaliści mieli przed sobą bardzo trudne zadanie – pokonać swój lęk przed publicznym występem, zaśpiewać jak najlepiej oraz zachwycić słuchających. Wszystkie dzieci okazały się odważne i pięknie zaśpiewały przygotowane piosenki.

Każdy występ został nagrodzony gromkimi brawami. Występy oceniała komisja konkursowa w składzie: Mirella Zaborowska-Fenger, Romana Szulczyńska i Magdalena Gajewska.

Wyróżnienia otrzymali: Aleksandra Grzesiak z gr. „Bratki”, Lena Dobrowolska z gr. „Słoneczniki”, Filip Maćkowski z gr. „Szafirki” oraz Wojciech Walendowski z gr. „Krokuski”. Wszystkie dzieci otrzymały dyplomy, nagrody rzeczowe i słodycze  za udział w konkursie.

Wyróżnione dzieci będą reprezentować nasze przedszkole w XXII  Festiwalu Piosenki Przedszkolaków - CZERWONAK 2017  w dniu 24.05.2017.

Życzymy powodzenia! Wszystkim małym wokalistom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Konkurs przygotowała i przeprowadziła pani Ula.

Dbamy o Wasze Pociechy

twittergallerycontact