złożenie przyrzeczenia

  • Pasowanie na Przedszkolaka w grupach Krokuski, Konwalie i Maki

    5.11.2021r. nowo przyjęte dzieci z grup: „Krokuski”, „Konwalie” i  „Maki” zostały uroczyście pasowane przez panią Dyrektor na Przedszkolaków. Uroczystość rozpoczęła się powitaniem a następnie dzieci z wielkim zaangażowaniem przedstawiły program artystyczny: recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły.

    Po uroczystym złożeniu przyrzeczenia i pasowaniu, każdy „nowy” przedszkolak otrzymał dyplom, medal oraz słodką niespodziankę.

    Z uśmiechem na buziach, w atmosferze radości i przyjaźni minął kolejny, ale jak ważny dla dzieci  dzień w przedszkolu.

    Przedszkolakom życzymy, aby nowy rozdział w ich życiu, w roli przedszkolaka przyniósł im wiele radości, samych pogodnych i przyjemnych chwil w gronie kolegów oraz ciekawych doświadczeń.


Dbamy o Wasze Pociechy

twittergallerycontact