Chociaż trudno o biały puch za oknem, dla przedszkolaków to żaden problem! Dzieci z grup „Słoneczniki”, „Krokuski|” i „Bratki” wzięły udział w zimowych zabawach.
Konkurencje „zimowe” musiały być przeprowadzone w przedszkolu i trzeba było uruchomić wyobraźnię, aby poczuć klimat zimowej aury. Jednak wyobraźni nikomu nie brakowało , nie potrzeba było nikogo  namawiać do zabawy, biegania, skakania, jazdy na „sankach”, „nartach”, „łyżwach”  a nawet na  „desce snowbordowej”, tak więc duch zimowej olimpiady był z nami.

Przedszkolaki dały  z siebie wszystko. Zachowując zasady fair-play dzielnie walczyły wykazując się wspaniałymi zdolnościami sportowymi.

Na koniec wspólnie z maluchami z grupy „Maki”  obejrzały  film opowiadający o tym jak ubrać się wychodząc  na zimowe zabawy i jak bezpiecznie spędzać czas podczas zabaw na śniegu. Przypomniały sobie również numery alarmowe, które mogą się przydać w razie jakiegoś wypadku.

Wszystkie dzieci na koniec olimpiady otrzymały  dyplomy i kolorowanki