zakończenie roku

  • Uroczyste Pożegnanie Przedszkola 2025r.

    18 czerwca dzieci z najstarszych grup: "Konwalie", "Różyczki" i  "Bratki" żegnały się z przedszkolem.  Uroczystość na którą przybyli Rodzice odbyła się w Zajezdni Kultury. Dzieci dostojnie prezentowały swoje umiejętności artystyczne, recytatorskie i taneczne. Po występach wszystkie przedszkolaki otrzymały dyplomy z rąk Pani Dyrektor. 

    Kolejni absolwenci opuszczają mury przedszkola, by po wakacjach rozpocząć naukę w klasie pierwszej. 

    Życzymy im wielu sukcesów i spełnienia marzeń oraz bezpiecznych i radosnych wakacji. Pamiętajcie o nas, o swoim przedszkolu!

  • Zakończenie przedszkola w grupie Bratki

    Po 3 latach wspólnego pobytu 6-latki z grupy Bratki zakończyły swój pobyt w przedszkolu. Z tej okazji zaprosili na swoją ostatnią uroczystość Dyrekcję i swoich Rodziców.  Przez trzy  lata śledziliśmy ich postępy, widzieliśmy jak rosły i się rozwijały. Dzieci zaprezentowały to czego uczyły się podczas swojego pobytu w przedszkolu.

    Po występach pani Dyrektor wręczyła wszystkim absolwentom  tablo grupowe, dyplomy, książki, a osobom, które angażowały  się w życie przedszkola podziękowania.

    Piękne zakończenie! Wzruszenie rodziców i łzy mówią same za siebie.

    Po oficjalnym zakończeniu przyszła pora na zabawy w wigwamie.

    Kolejni absolwenci naszego przedszkola opuszczają nasze mury, by rozpocząć po wakacjach naukę w klasie pierwszej.

    Życzymy im wielu sukcesów i spełnienia marzeń, a wszystkim dzieciom bezpiecznych i radosnych wakacji.

Dbamy o Wasze Pociechy

twittergallerycontact