Po 3 latach wspólnego pobytu 6-latki z grupy Bratki zakończyły swój pobyt w przedszkolu. Z tej okazji zaprosili na swoją ostatnią uroczystość Dyrekcję i swoich Rodziców.  Przez trzy  lata śledziliśmy ich postępy, widzieliśmy jak rosły i się rozwijały. Dzieci zaprezentowały to czego uczyły się podczas swojego pobytu w przedszkolu.

Po występach pani Dyrektor wręczyła wszystkim absolwentom  tablo grupowe, dyplomy, książki, a osobom, które angażowały  się w życie przedszkola podziękowania.

Piękne zakończenie! Wzruszenie rodziców i łzy mówią same za siebie.

Po oficjalnym zakończeniu przyszła pora na zabawy w wigwamie.

Kolejni absolwenci naszego przedszkola opuszczają nasze mury, by rozpocząć po wakacjach naukę w klasie pierwszej.

Życzymy im wielu sukcesów i spełnienia marzeń, a wszystkim dzieciom bezpiecznych i radosnych wakacji.