Ogromny sukces Klubu „Mali Odkrywcy” z Publicznego Przedszkola nr 3 „Słoneczne” w Pleszewie. W konkursie „Najaktywniejszy Klub Młodego Odkrywcy w Wielkopolsce”   Klub „Mali Odkrywcy” pod kierunkiem pani Doroty zajął III miejsce.                                          

Radość ogromna, gdyż wśród nagrodzonych w konkursie  placówek znaleźliśmy się jako jedyne przedszkole w Wielkopolsce,.             
Organizatorami konkursu  było Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Kaliszu-Partner Regionalny Programu Klub Młodego Odkrywcy (KMO)

Adresatami konkursu były  Kluby Młodych Odkrywców z terenu Wielkopolski zarejestrowane w serwisie Centrum Nauki Kopernik w Warszawie.   

Klub „Mali Odkrywcy” działa w Publicznym Przedszkolu nr 3 „Słoneczne” w Pleszewie od 2018 roku. Założycielem i opiekunem klubu jest Dorota Waliszewska-Kot. Nadrzędnym celem podejmowanych działań jest propagowanie nauczania przez eksperymentowanie, promowanie nowatorskich sposobów na rozwijanie u dzieci kreatywności, motywacji, innowacyjności, ciekawości oraz rozszerzanie zakresu zdobywanej i posiadanej wiedzy. Bardzo cieszymy się z sukcesu! Znaleźliśmy się w czołówce najlepiej działających Klubów Młodych Odkrywców w Wielkopolsce.

W nagrodę klub otrzymał kartę prezentową empik o wartości 200zł. BRAWO!                            

Dbamy o Wasze Pociechy

twittergallerycontact