Urodziny Kubusia Puchatka świętują dzieci na całym świecie. W naszym przedszkolu we wszystkichgrupach wiekowych świętowaliśmy kolejne urodziny misia o  „małym rozumku ”,ale o bardzo dobrym serduszku.
W tym dniu wszystkie dzieci spotkały się w swoich salach na urodzinach na urodzinach Kubusia Puchatka. Przedszkolaki wysłuchały opowiadań i obejrzały bajkę o przygodach tego sympatycznego misia i jego przyjaciół. Podczas obchodów urodzin nie zabrakło ciekawych  zabaw, które przeniosły wszystkie przedszkolaki w podróż do stumilowego lasu.

Dzieci układały puzzle z postacią misia i jego przyjaciół, rozwiązywały zagadki,które były podsumowaniem zdobytych wiadomości, organizowano zabawy ruchowe związane z wyprawą do stumilowego lasu , przygotowano przyjęcie  dla misia. Były konkursy i zabawy.

Zabawy z okazji urodzin Kubusia Puchatka upłynęły w miłej i serdecznej atmosferze, podczas którego nie zabrakło dobrego humoru i uśmiechu  na twarzach dzieci.