2 czerwca w Publicznym Przedszkolu nr 3 Słoneczne odbyła się olimpiada sportowa przedszkolaków. Pani dyrektor Anna Śledzianowska powitała wszystkie dzieci i zapaliła znicz olimpijski.

Potem dzieci złożyły ślubowanie i uczestniczyły w rozgrzewce. A dalej to już tylko świetna zabawa przy wykonywaniu zadań- konkurencji w bajkowym klimacie. Było łowienie złotej rybki, tak jak robił to rybak, było wkładanie smakołyków, które niósł Czerwony Kapturek do babci. Była też walka ze smokiem wawelskim oraz ucieczka krecim tunelem przez Calineczkę. Nie zabrakło również skradania się Jasia i Małgosi do domku Baby Jagi oraz budowanie domku dla trzech świnek.

Ten dzień dostarczył naszym milusińskim niepowtarzalnych przeżyć, a na koniec każdy przedszkolak otrzymał pamiątkowy medal.

Brawa dla wszystkich olimpijczyków za świetną zabawę i uśmiech na twarzach. Kolejna olimpiada już za rok.