15 czerwca w naszym Przedszkolu odbył się Festyn Rodzinny, na który zaproszono dzieci, rodziców i wszystkich sympatyków przedszkola.
Całą uroczystość otworzyły występy z okazji „Dnia Mamy i Taty”. Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności poprzez wiersze, piosenki i tańce.  W darze wdzięczności przedszkolaki obdarowały rodziców upominkami.

Festyn Rodzinny otworzyła Pani Dyrektor Anna Śledzianowska, która powitała rodziców, dzieci a także przybyłych gości życząc wszystkim udanej zabawy.

W tym dniu atrakcji nie brakowało, były zabawy integracyjne, konkursy prowadzone przez animatorki z „Centrum Zabawy i Nauki PAIDI”. Było również puszczanie baniek mydlanych, malowanie twarzy, plecione warkoczyki, dmuchany zamek itp. Nie zabrakło także słodkich przekąsek takich jak wata cukrowa, ciasto, kawa, lody. W trakcie trwania festynu można było także skosztować kiełbasek z grilla, zapiekanek, frytek czy chleba ze smalcem.

Dużą niespodzianką dla dzieci był niewątpliwie pokaz wozu strażackiego oraz policji.Zabawa trwała do późnych godzin popołudniowych, dzięki sprzyjającym warunkom atmosferycznym oraz wielu atrakcjom. Na twarzach dzieci nieustannie gościł uśmiech. Była to doskonała okazja na integrację całej społeczności przedszkolnej.