Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe. Bal karnawałowy dla  przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.

Tak też było u nas 21 lutego 2020roku.. Tego dnia  już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, delikatne motylki, rycerzy, piratów, policjantów …  nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci.

Podczas trwania zabawy odbyły się różne konkursy i zabawy muzyczne, które przygotowały panie: Mirella, Aneta i Hania.  Wspólna zabawa przysporzyła wiele radości naszym pociechom, a to było głównym celem naszego balu.