W naszej grupie przez cały tydzień odbywały się zajęcia pod hasłem „Świat dzikich zwierząt”.
Zajęcia rozpoczęły się od zabaw ruchowych, potem były zagadki słowne i logiczne. Pani Hania  opowiedziała o pani  Paszczakowej dzięki której dzieci  poznały życie krokodyli, o tym jak żyrafa pije wodę, pomogły ślimakowi złożyć w całość skorupkę, karmiły małpki bananami, pomalowały farbami figurki zwierząt ze styrodurmu. Nie zabrakło również zabaw przy muzyce z małpką Filomeną czy z „papugą kolorową”.

Wspólnie z panią Mirellą podczas ćwiczeń grafomotorycznych łączyły kropki z  których powstały kolejne zwierzęta, wycinały chmurki i trawkę tworząc piękne obrazki.

Z żółtych kartek powstały żyrafy, które dzieci wspólnie z panią Agnieszką ozdabiały przyklejając pomarańczowe lub brązowe łatki. Wycinały również węże, które posłużyły do ćwiczeń oddechowych.

Wszystkie prace rodzice mogą oglądać  na wystawce prac na „słoneczku” i gazetce  dla rodziców obok naszej sali.