Piękną choineczkę dzieciom z grupy „Żonkile” przywiózł dziadek Oliwiera. Była ona wspaniałym tematycznym materiałem do zajęć  otwartych ,na które zaproszeni zostali rodzice. Dzieci  opowiadały o choince, oglądały gałązki świerkowe i sosnowe, rozpoznawały drzewa , z których pochodzą ; liczyły i  rozpoznawały kolory bombek tańczyły i śpiewały przy choince. Następnie  wspólnie z rodzicami na warsztatach plastycznych wykonały ozdoby: kolorowe bombki i aniołki gipsowe przygotowane przez tatusia Ani. Piękne , kolorowe ozdoby mieniące się brokatem zawiesili na choince, która wprowadziła wszystkich w radosny ,  nastrój najpiękniejszych rodzinnych świąt. Zajęcia oraz warsztaty plastyczne w grupie „Żonkile” przygotowała pani Dorota.