Po raz kolejny Pluszowy Miś zaprosił dzieci  z grupy Niezapominajki, Słonecznik Tulipanki i Bratki na swoje święto.   Każde dziecko w tym szczególnym dniu przyniosło do przedszkola własnego pluszowego misia. Była to wspaniała okazja do wspólnej wesołej zabawy. W tym roku pluszowy miś przygotował dla przedszkolaków wiele ciekawych konkurencji.  Był taniec z misiem, rozpoznawanie muzyki z misiowych bajeczek, zagadki  o misiach, łapanie Kłapouchego za ogonek, szukanie drogi Kubusia  do miodu, składanie niedźwiadków z części.  To wszystko przeplatało się z rysowaniem u misia brakujących elementów i tańcami. Dla wszystkich przedszkolaków panie Mirella, Ewa, Romka, Dominika i Hania przygotowały dyplomiki Wielkiego przyjaciela  małego Pluszowego Misia. Swoje święto Pluszowego misia miały też młodsze przedszkolaki z grupy Krokuski, Żonkile Szafirki i Stokrotki. Dzieci wysłuchały bajki „Złotowłosa i trzy misie”, szukały dużego i małego misia, podawały im małe i duże miski i łyżeczki, przechodziły z misiami w tunelu oraz po linie, dorysowywały misiom tego czego im brakuje. Z chustą animacyjną kołysały i podrzucały misiaki. Dobierały miseczki do koloru spodenek, rysowały kredą misie z kółek. Najwięcej emocji wzbudziły zagadki obrazkowe i słuchowe przedstawiające znane misie z bajek i filmów. Spróbowały też miodu, który jest przysmakiem misiów. Przy znanych piosenkach tańczyliśmy w kole i w parach. tak jak starsze przedszkolaki na zakończenie dzieci otrzymały Dyplom Przyjaciela Misiów oraz misia-niespodziankę.