7.06.2017r. nasze przedszkole odwiedziła pani Kierownik Referatu Gospodarki Odpadami  Angelika Sołtysiak i pani Magdalena Biardzka.  Celem wizyty było spotkanie na temat segregacji śmieci i recyklingu.

Dzieci wysłuchały prelekcji połączonej z pokazem, dotyczącej ,,po co?'' i ,,w jaki sposób?'' i „do jakiego pojemnika”  segregować śmieci. Obejrzały film o SMOK-u , który zachęcał dzieci do segregacji śmieci.

Dzieci z grup Szarotki, Krokuski, Słonecznik i Bratki z zaciekawieniem słuchały ciekawostek nt. ekologii i ochrony środowiska

Mamy nadzieje, że zdobyte wiadomości zostaną wykorzystywane w życiu codziennym naszych przedszkolaków i ich rodziców.