Wszystkie dzieci  świętowały Dzień Babci i Dziadka. W przedszkolnej sali spotkały się cztery pokolenia: wnukowie, rodzice,  którzy przygotowali pyszny poczęstunek oraz najważniejsze osoby –zaproszeni goście-Babcie, Dziadkowie i Prababcie.

W trakcie uroczystości  Babcie i Dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy w różnych formach artystycznych. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem.

Następnie dzieci  obdarowały swoich ukochanych gości własnoręcznie wykonanymi upominkami. Po występie Babcie i Dziadkowie przygotowali dla wnuków wspaniałe niespodzianki.

Spotkania upłynęły w miłej i serdecznej atmosferze. Szczęśliwe i rozpromienione twarze Babć i Dziadków kolejny raz ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami.