W ramach innowacji pedagogicznej „Przedszkolna przygoda z teatrem” nauczycielki- panie: Mirella, Tamara, Agnieszka, Ewa, Dominika, Aneta, Hania, Ula i Romka przygotowały przedstawienie pt. „Królowa Śniegu”. Spektakl na motywach baśni H. Ch. Andersena wprowadził  nasze dzieci w zaczarowany świat baśni. Wymownym przekazem emocjonalnym  była muzyka oraz taniec  w wykonaniu dziewczynek z grupy Szafirki.

Wykorzystane były różne utwory z ulubionych  przez dzieci bajek oraz wiele utworów muzyki filmowej. Całość dopełniły piękne stroje przygotowane przez same nauczycielki jak również dekoracja przygotowana przez Panią Dankę.

Radość i podekscytowanie towarzyszyły dzieciom podczas całego spektaklu .

„Królowa śniegu” to historia uniwersalna, ma wielką wartość dla każdego pokolenia, kształtuje wrażliwość, uczy jak wielka jest moc przyjaźni i oddania. Udowadnia, że jeśli kochamy jesteśmy w stanie pokonać wszystkie przeciwności losu i spełnić swoje najskrytsze marzenia. Spektakl pozwolił na chwilę wszystkim przenieść się do krainy baśni i magii jednocześnie przekazując wartości moralne.