27.10.2017r. w grupie dzieci 3-letnich „Różyczki” odbyło się „Pasowanie na Przedszkolaka”. Dzieci powitały swoich gości –Rodziców i Panie Dyrektor- głośnym i radosnym „Dzień dobry”.

Następnie zaprezentowały krótki program artystyczny. Jak na wzorowych przedszkolaków przystało dzieci śpiewały, tańczyły, a także recytowały wiersze. Każdy występ przedszkolaków nagradzany był gromkimi brawami ze strony przybyłych gości.

Za pomocą wierszyka dzieci poprosiły Panie Dyrektor o pasowanie. Każdemu przedszkolakowi wręczono pamiątkowy dyplom oraz słodki upominek.  Na koniec uroczystości dzieci otrzymały od Rodziców książeczki, które wzbogacą nasz przedszkolny kącik czytelniczy.

Serdecznie dziękujemy Lence z grupy „Słoneczniki”, która pomogła swoim młodszym kolegom i koleżankom w uzyskaniu zacnego miana „Przedszkolaka”.