Dnia 19 maja  w ramach realizacji programu „Słoneczni Bezpieczni” w grupach:„Krokuski”, „Stokrotki” oraz „Szafirki” po raz kolejny zawitała funkcjonariuszka Monika Lis- Rybarczyk z  Komendy Powiatowej w Pleszewie.  Podobnie jak w innych grupach Pani Monika przeprowadziła rozmowę na temat zachowania się na drodze oraz na temat niebezpiecznych sytuacji.

Dzieci miały okazję popisać się swoją wiedzą na temat znajomości numerów alarmowych i zrobiły to bezbłędnie.  Z ogromnym zaciekawieniem oglądały przedmioty używane przez policjantów, które  są niezbędne  do prawidłowego wykonywania obowiązków.

Największą  uwagą dzieci obdarzyły radiowóz  policyjny, przy którym nie obyło się bez zdjęć z policjantkami.  Spotkanie zorganizowały panie: Małgosia i Magda.