Fantastyczny DZIEŃ za nami. 15 września w naszym przedszkolu odbył się Międzynarodowy  Dzień Kropki- święto kreatywności, odwagi i zabawy. Dzieci przyszły do przedszkola ubrane w ,,kropeczkowe” elementy. W grupach dzieci obejrzały film pt.: ,,Kropka” o historii Vashti. Następnie dzieci ,,polowały” na ukryte kropki w sali.

Odbyły się tańce przy piosence ,,Kropka” O. Pawłowskiej. Dzieci miały mnóstwo zadań do wykonania m.in. Przeliczanie ,,kropek” kółeczek, układanie rytmów z kolorowych kropek. Było zakodowane zadanie , w którym dzieci pomagały kropeczkom wrócić na właściwe miejsca. Był tor przeszkód kropkowych.

Dzieci wykazały się talentem rysując obrazki zawierające kropki.Na zakończenie Międzynarodowego Dnia Kropki dzieci  w  grupach otrzymały pamiątkowy dyplom.

W głowach dzieci zostały dziś zapisane ich talenty i mocne strony