Jak co roku Przedszkole nr 3 „Słoneczne”  zaprosiło zainteresowanych rodziców i dzieci na „Dzień otwarty”, który został zorganizowany 9 czerwca 2016 r.

Panie Dyrektor oficjalnie powitały zebranych gości i zachęciły do obejrzenia krótkiej prezentacji umiejętności naszych tegorocznych laureatów konkursów tańca i piosenki.

Starsi przedszkolacy wręczali swoim młodszym kolegom kolorowanki, a rodzicom foldery  oraz  materiały informacyjne dotyczące naszego przedszkola.

Rodzice i dzieci  mieli okazję zapoznać się  z budynkiem przedszkola, poznać ofertę dydaktyczną oraz charakter pracy naszej placówki.  Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się też zabawy przygotowane dla nowych przedszkolaków w salach oraz na placu przedszkolnym.

Dzieci wracały do domów z kolorowymi balonikami i uśmiechem na buziach. Kolejna wizyta w przedszkolu już w sierpniu.