Wioska Indiańska w Józefowie to prawdziwy raj dla najmłodszych. 13 czerwca przekonały się o tym przedszkolaki z grupy „Krokuski” i „Żonkile” z Publicznego Przedszkola nr 3 „Słoneczne” w Pleszewie, które wraz ze  swoimi paniami właśnie tam wybrały się na wycieczkę. Westernland zrobił na nich ogromne wrażenie. Na miejscu czekało na nie mnóstwo atrakcji.

Dzieci miały m.in. okazję sprawdzić swoje siły w próbie przejścia przez Indiański Tor Przeszkód, na końcu którego każdy otrzymał indiański tatuaż i nowe indiańskie imię. Przedszkolaki robiły sobie zdjęcia na liście gończym, a także spotkały się z szeryfem i wysłuchały jego niezwykłych opowieści. Nie mogło też zabraknąć indiańskich tańców przy ognisku.

Dużą atrakcją dla dzieci było spotkanie ze starym traperem i płukanie złota. Nagrodami za zebranie złota były złote czekoladowe monety. Dojenie krowy, rzut tomahawkiem, podkową czy kapeluszem dla naszych przedszkolaków nie jest już niczym nowym. Na koniec pobytu był upragniony dmuchany zamek i zjeżdżalnia. Między tymi zajęciami odpoczywali i posilali się przy grillu traperskim.

Na koniec dnia, zrobili zakupy indiańskich pamiątek. Po całym dniu przygód, radośni i pełni wrażeń wrócili do przedszkola.
Wycieczkę dla swoich wychowanków zorganizowały panie: Małgosia i Dorota .

Dbamy o Wasze Pociechy

twittergallerycontact