2 czerwca 2019r. z okazji Dnia Dziecka w Parku Miejskim odbył się Festyn Rodzinny pod hasłem EKOlega podczas, którego  zostały ogłoszone wyniki XIII Prezentacji Plastycznych „Magnes Eko- Pleszew”, których organizatorem od lat jest Publiczne Przedszkole Nr 3 „Słoneczne” w Pleszewie.

I miejsce zajął Mateusz Madyński z Niepublicznego Przedszkola w Sowine Błotnej, II miejsce zdobyła Gabriela  Rogozińska z Publicznego  Przedszkola
Nr 3 „Słoneczne” w Pleszewie , a trzecie miejsce  Zuzanna Krawczyk  z Niepublicznego Przedszkola w Sowinie Błotnej.

Wśród wyróżnionych znaleźli się Marcelina Zych i Bartosz Stefaniak  z Publicznego Przedszkola „Jedyneczka” w Pleszewie oraz Pola Bierła, Judyta  Bilińska – Bruzi, Agata Kulisz, Aleksandra Szafraniak, Gabriela Cieślak, Antonina Pomezańska z Publicznego Przedszkola Nr 3 „Słoneczne” w Pleszewie.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy, nagrody, foldery z pracami, a także zwycięski magnes Eko –Pleszew.              

Gratulujemy!

Nagrody dla zwycięzców ufundował Urząd Miasta i Gminy Pleszew, a dla wyróżnionych Publiczne Przedszkole Nr 3 „Słoneczne” w Pleszewie.

Dzieciom jak i nauczycielom, którzy wzięli udział w XIII Prezentacjach Plastycznych serdecznie dziękujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych już za rok.

Dbamy o Wasze Pociechy

twittergallerycontact