Święta Bożego Narodzenia są najpiękniejszymi świętami, na które czekają nie tylko dzieci, ale i dorośli. Są to święta najbliższe i najdroższe naszym sercom, gdyż towarzyszy im niepowtarzalna i wyjątkowa atmosfera. Jest to również okazja do wspólnego spotkania podczas przygotowywania świątecznych ozdób, kolędowania.

Również w tym roku dzieci z zaangażowaniem śpiewały  utwory o tematyce świątecznej, przedstawiały jasełka, teatrzyki, zapraszały  przybyłych gości do śpiewania kolęd.

Dużo pozytywnych emocji wywołuje  wizyta wyjątkowego, najważniejszego dla przedszkolaków gościa – Gwiazdora, który  zawsze przynosi wielki wór prezentów.

Na zakończenie dzieci wręczyły rodzicom własnoręcznie przygotowane upominki. Takie szczególne momenty wzmacniają  wzajemne relacje, integrują dorosłych i dzieci.

Wszystkim Rodzicom, Gościom, Przyjaciołom, Sponsorom  życzymy:

Świąt białych, pachnących choinką,
śniegiem pod butami,
spędzonych w ciepłej,rodzinnej atmosferze,
pełnych niespodziewanych prezentów.
Świąt dających radość i odpoczynek,
oraz nadzieję na Nowy Rok,
żeby był jeszcze lepszy niż ten,
co właśnie mija

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne i Pracownicy Przedszkola