29 października 2019r.w Przedszkolu nr 3 „Słoneczne” odbyło się przedstawienie pt. „Niespodzianka dla Kubusia. Kubuś Puchatek świętuje urodziny i uczy się zasad ruchu drogowego”.

Kolejny raz dorośli: nauczyciele i pracownicy przedszkola sprawili dzieciom przyjemność zapraszając do obejrzenia teatrzyku w ich wykonaniu.

Stało się to doskonałą okazją do złożenia życzeń znanemu wszystkim bohaterowi ze Stumilowego Lasu Kubusiowi  Puchatkowi z okazji jego święta.

Przedszkolaki równocześnie mogły uczyć się i przypominać sobie podstawowe zasady ruchu drogowego: jak przechodzić przez ulicę, z jakimi znakami można się spotkać na drodze.

Panie Dominika i Agnieszka, które zainicjowały to wydarzenie dziękują wszystkim paniom za wcielenie się w role bohaterów i pomoc, aby to przedsięwzięcie mogło zaistnieć.