W ramach rozwijania samodzielności dzieci 5 i 6 letnie pod opieką pań samodzielnie nalewają zupę na talerze, uczą posługiwać się sztućcami (nóż i widelec). a w każdą środę w czasie śniadania przygotowują z podanych produktów kanapki

DRODZY RODZICE!

Z uwagi na bezpieczeństwo Państwa dzieci i zgodnie z decyzją Prezesa Rady Ministrów informujemy:

1.    W dniach 12-13 marca 2020r. dla dzieci , którym rodzice nie mogą zapewnić w tych dniach opieki, przedszkole zapewni zajęcia  opiekuńcze.

2.    Od 16 marca do 25 marca 2020r. włącznie, zawiesza się zajęcia dydaktyczno-opiekuńcze w naszym przedszkolu. Przedszkole będzie  zamknięte.

Prosimy przypominać dzieciom o higienie przede wszystkim rąk i dbać , aby bez wyraźnej potrzeby nie wychodzić z domu.

Wszystkie nowe informacje będą przekazywane na bieżąco, poprzez stronę internetową przedszkola oraz aplikację 4parents.