Drodzy Rodzice!

Zbliża się najpiękniejszy miesiąc w roku - miesiąc grudzień. Jest to miesiąc przede wszystkim pełen niespodzianek, radości i spotkań  w gronie rodzinnym.

A my w pierwszym tygodniu rozmawiać będziemy  o świętym Mikołaju. To on będzie gościł w naszym przedszkolu przez cały tydzień i o nim będzie mowa. Już w „Mikołajkowy” czwartek na dzieci będzie czekać niespodzianka-odwiedzi nas Mikołaj w osobie pana Sławka Jenerowicza.

Następne dwa tygodnie związana będą z Bożym Narodzeniem. Zapoznamy się z tradycjami  i zwyczajami świąt Bożego Narodzenia. Dzielić się będziemy spostrzeżeniami i doświadczeniami wyniesionymi z domu rodzinnego.

Już teraz zapraszam Państwa  na „Świąteczne spotkanie wigilijne” , które odbędzie się 18 grudnia tj. Wtorek o godzinie 10.00 .

Ważne wydarzenia:

05.12.2018r. "Zabawy z Mikołajem" - proszę aby dzieci w tym dniu przyniosły czapki Mikołaja lub opaski z rogami renifera.
•    06. 12. 2018r.-  „Świąteczny Kiermasz” w godzinach  7.30-8.30 oraz 12.30- 14.00- serdecznie wszystkich zapraszamy
•    06. 12.2018r.- „Mikołaj w przedszkolu”
•    18. 12.2018r. – „Świąteczne spotkanie z Rodzicami” – godz. 10.00

Życzę niezwykłych świątecznych radości,
niezapomnianego smaku
świątecznych przysmaków
i wciąż nowych możliwości
w życiu w nadchodzącym roku.
Tajemnica Bożego Narodzenia
niech wzbogaci łaską, napełni pokojem i radością,
a blaskiem swym niech oświeca
wszystkie dni nadchodzącego roku.

Wychowawczyni grupy "Bratki"
                                                                                             mgr Hanna Franek