Drodzy Rodzice !

Grudzień to przede wszystkim czas  przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia. Każdy z nas myśli o  świątecznych potrawach, prezentach i wystroju domu. Ta niezwykła atmosfera udzieli się także naszej grupowej rodzince. W ciągu tego miesiąca  naszą uwagę skupimy przede wszystkim na  tematyce świątecznej. Będziemy rozmawiać o tradycjach i zwyczajach bożonarodzeniowych- napiszemy list do św. Mikołaja, postaramy się o świąteczny wystrój sali. Poznamy także nowe świąteczne piosenki i tańce , które dzieci zaprezentują Państwu na naszym świątecznym spotkaniu. Kontynuować będziemy przygodę z Misiem Brunem i razem z nim wybierzemy się w kulinarną podróż, realizując tym samym kolejny moduł z projektu „Mały miś w świecie wielkiej literatury”.

Jak co roku czeka nas wiele atrakcji i niespodzianek.
6 grudnia odbędą się w przedszkolu Mikołajki. W tym dniu dzieci zostaną obdarowane przez  św. Mikołaja słodkim upominkiem
6 grudnia na terenie przedszkola   odbędzie się  Kiermasz  Świąteczny, na który serdecznie Państwa zapraszam.
12 grudnia o godz. 13.00  zapraszamy Państwa na ŚWIĄTECZNE SPOTKANIE PRZY CHOINCE ( duża sala).

Tradycyjnie, jak co roku
Sypią się życzenia wokół
Większość życzy świąt obfitych
I prezentów znakomitych
A ja życzę Moi Mili
Byście święta te spędzili
Tak, jak każdy sobie marzy,
Może cicho bez hałasu,
idąc na spacer do lasu.
Może w gronie swoich bliskich
Jedząc karpia z jednej miski.
Przy tej pięknej sposobności
życzę Wam kochani Rodzice radości
Aby wszystko się spełniło
Z roku na rok lepiej było !

Wychowawczyni  grupy „Różyczki”
                                                                   mgr  Aneta Matuszewska- Cierniak