Drodzy Rodzice !

Przed nami –czerwiec- ostatni miesiąc wspólnej zabawy
i współpracy przed wakacjami. Wiele wydarzyło się w tym roku szkolnym. Wasze pociechy dużo się nauczyły, zdobyły cenne umiejętności , zawarły nowe przyjaźnie. Mam nadzieję, że zarówno dzieci jak i Wy Państwo mile będziecie wspominać miniony rok szkolny i po wakacjach wszyscy chętnie powrócicie do przedszkola.
Zanim jednak wszyscy wybierzemy się na zasłużone wakacje czeka nas jeszcze kilka atrakcji:
1 czerwca- Dzień Dziecka oraz wycieczka do Biblioteki Publicznej na spotkanie czytelnicze
2 czerwca -Olimpiada Sportowa
3 czerwca- Dzień Roweru, tego dnia udamy się na spacer z niespodzianką
9 czerwca – zebranie z rodzicami, podsumowanie roku szkolnego

Poza tym w miesiącu czerwcu dzieci zapoznane zostaną z różnymi zawodami wykonywanymi między innymi przez rodziców.
Porozmawiamy również o pojazdach lądowych, powietrznych oraz wodnych.
Ostatnie dwa tygodnie miesiąca poświecimy na zgłębianie wiedzy na temat lata oraz zbliżających się wakacji. Szczególną uwagę zwrócimy na bezpieczne zabawy w trakcie letniego odpoczynku.
Życzę wszystkim Rodzicom oraz dzieciom słonecznych
i przede wszystkim bezpiecznych wakacji, abyśmy już we wrześniu mogli znowu się spotkać i kontynuować naszą owocną współpracę.

Wychowawczyni  grupy „Różyczki”
                                                                                                     mgr  Aneta Matuszewska- Cierniak