Drodzy Rodzice !

Przed nami ostatni miesiąc zmagań edukacyjnych. Ten rok szkolny przyniósł nam wiele niespodzianek. Postawił przed nami mnóstwo trudnych sytuacji, z którymi musieliśmy się zmierzyć. Dlatego też  zapewne wszyscy z utęsknieniem czekamy na wakacje.

Czerwiec rozpoczęliśmy tematem związanym z Dniem Dziecka. Oprócz świętowania dzieci wzbogacą także wiedzę o swoje prawa i obowiązki, nauczą się tolerancji wobec innych dzieci na świecie.

Drugi tydzień poświęcimy „Zwierzętom dużym i małym”. W tym czasie przedszkolaki utrwalą wiedzę na temat zwierząt zamieszkujących różne regiony świata.

Trzeci i czwarty tydzień to oczywiście czas poświęcony na „Lato” oraz  wyczekiwane przez wszystkich „Wakacje”.

Podczas zajęć zdalnych nie zabraknie czasu na rozwijanie sprawności manualnych, doskonalenie nauki czytania czy liczenia.
Podsumowując ten rok szkolny pragnę wyrazić ogromną dumę z postępów Waszych dzieci. Zarówno Wy Rodzice jak i dzieci pracowaliście z zapałem i w pełni wszyscy zasłużyli na wypoczynek.
Kończąc chciałabym podziękować wszystkim za  całoroczną współpracę,  za wsparcie, za pomoc, szczególnie za zaangażowanie w proces nauczania zdalnego.

Życzę Wam Rodzice oraz Dzieciom udanych, niezapomnianych, pełnych wrażeń i przede wszystkim bezpiecznych wakacji.  Wracajcie wypoczęci, szczęśliwi, a przede wszystkim zdrowi.
Do zobaczenia w nowym roku przedszkolnym!

Wychowawczyni  grupy „Różyczki”
                                                                   mgr  Aneta Matuszewska- Cierniak