Drodzy Rodzice !

Przed nami –czerwiec- ostatni miesiąc wspólnej zabawy i współpracy przed wakacjami. Wiele wydarzyło się w tym roku szkolnym. Wasze pociechy dużo się nauczyły, zdobyły cenne umiejętności , zawarły  nowe przyjaźnie. Mam nadzieję, że zarówno dzieci jak i Wy Państwo mile będziecie wspominać miniony rok szkolny i po wakacjach  wszyscy chętnie powrócicie do przedszkola.

Zanim jednak wszyscy wybierzemy się  na zasłużone wakacje czeka nas jeszcze kilka atrakcji:

    03.06 ( poniedziałek) udajemy się do Kina Hel na konkurs taneczny „Tańcz razem z nami”. Tam reprezentanci naszej grupy zatańczą układ taneczny do utworu „Ręce prosto”. W tym dniu wyjątkowo śniadanie będzie o godzinie 8.00. Proszę o punktualne przybycie.

    04.06 ( wtorek) Rodzice Dzieciom- uroczyste obchody Dnia Dziecka w przedszkolu

    10.06. Dzień Ochrony Środowiska- przedstawienie dla dzieci

    11.06. ( wtorek) ZEBRANIE Z RODZICAMI godz. 15.00- podsumowanie roku szkolnego,

Życzę wszystkim Rodzicom oraz dzieciom  słonecznych i przede wszystkim bezpiecznych wakacji, abyśmy już we wrześniu mogli znowu się spotkać i kontynuować naszą owocną współpracę.

Wychowawczyni  grupy „Różyczki”
                                                                   mgr  Aneta Matuszewska- Cierniak