Drodzy Rodzice !

Nadszedł czerwiec. To już ostatni miesiąc naszej wspólnej przygody. Wszystkim jak i każdemu  z osobna pragnę serdecznie podziękować za te cztery wspólne lata. Nie jest łatwo rozstawać się z gromadką dzieci,  z którą przeżyło się tyle niezapomnianych chwil. Niestety „coś musi się zakończyć, żeby zacząć mogło się coś”;-) Już tylko zaledwie kilka tygodni dzieli nas od uroczystego pożegnania przedszkola przez Państwa dzieci. Postaram się, aby czas ten upłynął nam pod hasłem niezapomnianych chwil.

I tydzień czerwca to przede wszystkim „Dzień dziecka”. Nasze myśli  i zabawy krążyć będą wokół tego właśnie tematu. Poznamy dzieci z różnych zakątków świata.

II tydzień to temat „Nadchodzi lato”- porozmawiamy o zbliżającej się porze roku, a także  o tym co można robić latem na podwórku.

III i IV tydzień czerwca  upłynie pod hasłem WAKACJE- przedyskutujemy gdzie warto wybrać się na letni odpoczynek i jak zadbać o bezpieczeństwo swoje  jak i innych.

Cały czas doskonalić będziemy zdobyte dotąd umiejętności w zakresie czytania i pisania. Najwięcej jednak czasu poświęcimy  na przygotowanie uroczystości z okazji pożegnania przedszkola, na którą już dziś serdecznie Państwa zapraszam ( 22.06.2021).

Korzystając z okazji życzę dzieciom niezapomnianych wakacyjnych wrażeń, a Państwu dużo odpoczynku i nabrania sił przed nowym rokiem szkolnym, który powitacie już w murach szkolnych.  Słonecznych chwil !!!

Wychowawczyni  grupy „Różyczki”
                                                                                                                                         mgr  Aneta Matuszewska- Cierniak