DRODZY RODZICE !

Witam w drugim miesiącu Naszej przygody z przedszkolem.
W pierwszym tygodniu października tematyką tygodnia będzie
„Jak jesienią dbać o zdrowie?” – poznamy pracę lekarza, będziemy kształtować właściwe nawyki żywieniowe. Rozpoczniemy etap poznawania literek „Mysio Pysio w Krainie literek” – literka A.
W drugim tygodniu porozmawiamy o owocach i warzywach. Odbędzie się w naszej grupie „Owocowy bal”.
Promować będziemy ponownie zasady zdrowego żywienia, kształtować umiejętności przeliczania elementów w zbiorze oraz określenia, w którym zbiorze jest mniej, więcej lub tyle samo.
W kolejnym tygodniu tematem będzie „Co mogę robić jesienią?” – będziemy obserwować warunki atmosferyczne, dobierać ubiór do warunków atmosferycznych, poznamy kolejną literkę B.
W ostatnim tygodniu października tematyką będzie „Jakie plany na jesień mają zwierzęta”? Poznamy jesienne zwyczaje zwierząt, rozwijać będziemy umiejętności matematyczne, doskonalić percepcje słuchową, rozwijać sprawność manualną.

Ważne daty:
04.10.2022r.- spotkanie z Policją.
07.10.2022r.- „Stymulacja akcji przywracającej czynności życiowe” proszę, żeby dzieci w tym dniu były ubrane na czerwono.

Wychowawca grupy „Fiołki”
mgr Ewelina Maciejewska