DRODZY RODZICE !

Witam serdecznie  w  miesiącu lutym. Jest to miesiąc krótki, ale w naszej grupie obfitować będzie w wiele ciekawych niespodzianek dla dzieci.

Pierwszy tydzień nowego miesiąca upłynie nam pod hasłem  karnawału. Już na początku tygodnia przystroimy naszą salę i z niecierpliwością oczekiwać będziemy 5 lutego, kiedy to w naszym przedszkolu odbędzie się „Bal karnawałowy” .
Zachęcam zatem Państwa do wspólnego wykonania razem z dziećmi karnawałowego stroju tak, aby każde z dzieci przybrało na  balu wymarzoną przez siebie postać i poczuło się  w tym dniu wyjątkowo.

Drugi tydzień lutego upłynie pod hasłem ,,Walentynki” powiemy sobie kogo lubimy kogo kochamy. Dzieci wykonają piękne serduszka dla najbliższych. Poznamy kolejne literki.

Trzeci tydzień poświęcony będzie Kotom, dzieci poznają koty domowe i dziko żyjące. Odpowiemy sobie na pytanie Jak opiekować się domowym zwierzakiem?

Ostatni tydzień lutego upłynie nam pod hasłem „Zimno, ciepło”. W tym czasie porozmawiamy o  konieczności dostosowania ubioru do warunków atmosferycznych oraz o tym co jeszcze daje nam ciepło. Dzieci dowiedzą się o życiu w krainie lodu i śniegu.

Wychowawczyni grupy FIOŁKI
                                       Aleksandra Siecińska