DRODZY RODZICE !

Nadszedł ostatni  miesiąc roku 2018, bogaty w wiele miłych przeżyć. W tym miesiącu rozmawiać będziemy  o zimie, przygotowaniach do Świąt oraz odwiedzinach Mikołaja. Zapoznamy dzieci z tradycjami świątecznymi, poznamy krainę Mikołaja oraz wprowadzimy dzieci w świąteczny nastrój.

Będziemy rozmawiać o tradycjach i zwyczajach bożonarodzeniowych- o tym skąd wziął się ŚWIĘTY MIKOŁAJ oraz zwyczaj obdarowywania prezentami. Porozmawiamy także o świątecznych potrawach Podzielimy się wrażeniami i spostrzeżeniami na temat ŚWIĄT zaobserwowanymi w naszym domu rodzinnym. Postaramy się o świąteczny wystrój sali, ubierzemy naszą  choinkę.

Czeka nas wiele atrakcji i niespodzianek:
6 grudnia  odwiedzi nasze przedszkole  MIKOŁAJ
6 grudnia na terenie przedszkola   odbędzie się KIERMASZ ŚWIĄTECZNY. Serdecznie zapraszam do wzięcia w nim udziału. Dziękuję wszystkim zaangażowanym rodzicom.
Już teraz serdecznie zapraszam Państwa na Świąteczne Spotkanie  przy Choince, które odbędzie się 14 grudnia 2018r. o godz. 13.00.

Czas na życzenia :
Życzę Państwu, by Święta Bożego Narodzenia upłynęły w ciepłej rodzinnej atmosferze
Oby zdrowie nie opuszczało Was i Waszych bliskich
Oby w Waszych domach panował spokój i harmonia
Oby przy Waszym boku byli tylko szczerzy przyjaciele
A Wasze plany i marzenia realizowały się, tak - jak tego pragniecie w Nowym 2019 Roku.

Wychowawczyni grupy FIOŁKI
                                       Aleksandra Siecińska