DRODZY RODZICE !

To już  ostatni miesiąc naszej wspólnej zabawy  w tym roku szkolnym. Małymi kroczkami zbliżają się wakacje na które na pewno dzieci czekają. A w miesiącu czerwcu zapoznamy się następującą  tematyką.
Pierwszy tydzień upłynie nam pod hasłem: ,,Dzień Dziecka”. Poznamy dzieci  z różnych kontynentów, zapoznamy się z ich zabawami , miejscu zamieszkania, otaczającej ich  przyrodzie. Będzie wiele atrakcji w przedszkolu.
Drugi tydzień czerwca to „Jestem coraz starszy”. Podsumujemy miniony rok szkolny. Utrwalimy  przeliczanie w dostępnym dla dzieci zakresie. Będziemy bezbłędnie dzielić wyrazy na sylaby, uważnie słuchać będziemy czytanych bajeczek i pięknie będziemy rysować na podany temat.
Kolejne tygodnie upłyną nam pod hasłem „Wakacje tuż - tuż” .  Poznamy wybrane   regiony Polski – góry, jeziora, rzeki, morze. Utrwalimy sobie zasady bezpiecznego zachowania w czasie wyjazdów wakacyjnych.

Ważne wydarzenia:

•    04.06.2019r.- „Dzień Dziecka- Rodzice Dzieciom” – przedstawienie dla dzieci w wykonaniu rodziców
•    10.06.2019r. „Światowy Dzień Ochrony Środowiska”– przedstawienie dla dzieci

Drodzy Rodzice życzę zarówno Wam jak i Waszym pociechom bezpiecznych i wesołych wakacji. Spędzajcie razem czas na różnych wycieczkach, wyjazdach, spacerach. Udanej zabawy i udanego wypoczynku!

Wychowawczyni grupy FIOŁKI
                                       Aleksandra Siecińska