DRODZY RODZICE !

Witam w  czerwcu . Rozpoczął się kolejny miesiąc zdalnej nauki i zabawy.
 Na wstępie ogromnie dziękuję każdemu dziecku i rodzicom za  przygotowanie w domu filmiku, który został wykorzystany w montażu z okazji Dnia Mamy.

Tematyka jaką  zajmiemy się w tym miesiącu to:
,,Dzień dziecka” w pierwszym tygodniu czerwca  dzieci wezmą udział w domowej uroczystości z okazji Dnia Dziecka, poznają siebie, swój wygląd i upodobania. Zapoznają się z prawami dziecka. Dowiedzą się jak wyglądają dzieci w różnych częściach świata.

,,Zwierzęta duże i małe”  w drugim tygodniu rozpoczniemy tematykę związaną ze zwierzętami mieszkającymi w ZOO, stworzą prace plastyczne z wizerunkami zwierząt. Dzieci dowiedzą się jak należy zachować się w lesie.

,,Lato”- to tematyka trzeciego tygodnia. Dzieci dowiedzą się jak wygląda życie na łące. Poznają cykl produkcyjny lodów. Dzieci będą doskonalić umiejętność czytania i rozpoznawania nazw owadów i roślin.

,,Wakacje”w ostatnim tygodniuroku szkolnego 2019/2020dzieci dowiedzą się w jakich miejscach można spędzić wakacje.Dzieci dowiedzą się jak spędzić bezpieczne wakacje. Poznają wakacyjne rady. Nauczymy się wakacyjnych piosenek.

W ramach podsumowania roku pracy chcę wyrazić ogromną dumę z postępów Waszych dzieci. Pracowały z zapałem mimo ,że warunki w których przyszło nam się uczyć poprzez zabawę były trudne dla nas wszystkich.

Dziękuję Wam Rodzice za współpracę, za dobre słowo i pomoc.
Dziękuję Tym Rodzicom, którzy włączyli się do Akcji ,,Bohater Tygodnia” kolejnych rodziców zapraszam już  we wrześniu.
Życzę udanych bezpiecznych wakacji . Do zobaczenia we wrześniu.

Wychowawczyni grupy FIOŁKI
                                       Aleksandra Siecińska