DRODZY RODZICE!

To już  ostatni miesiąc naszej wspólnej zabawy  w tym roku szkolnym. Małymi kroczkami zbliżają się wakacje na które na pewno dzieci czekają. A w miesiącu czerwcu zapoznamy się następującą  tematyką.

Pierwszy tydzień upłynie nam pod hasłem„Dzieci z całego świata”. Będziemy poznawać   dzieci  z różnych kontynentów, zapoznamy się z ich zabawami , miejscu zamieszkania, otaczającej ich  przyrodzie.

Drugi tydzień czerwca to „Zwierzęta egzotyczne”. Poznamy nowe wiadomości dotyczące zwierząt egzotycznych. Będziemy je rozpoznawać i oczywiście nazywać. Wybierzemy się na „wycieczkę” do ZOO.
Kolejne tygodnie upłyną nam pod hasłem „Wakacje tuż - tuż” .  Poznamy wybrane   regiony Polski – góry, jeziora, rzeki, morze. Utrwalimy sobie zasady bezpiecznego zachowania w czasie wyjazdów wakacyjnych.

Ważne wydarzenia:

•    04.06.2019r.- „Dzień Dziecka- Rodzice Dzieciom” – przedstawienie dla dzieci w wykonaniu Rodziców
•    10.06.2019r. „Światowy Dzień Ochrony Środowiska”– przedstawienie dla dzieci
•    11.06.2019r. o godzinie 15.00 odbędzie się zabranie z Rodzicami dotyczące przyszłego roku szkolnego, na które serdecznie zapraszam.

Drodzy Rodzice życzę zarówno Wam jak i Waszym pociechom bezpiecznych
i wesołych wakacji. Spędzajcie razem czas na różnych wycieczkach, wyjazdach, spacerach. Udanej zabawy i udanego wypoczynku!

Wychowawczyni grupy  "Niezapominajki"
                                                                                                     mgr Ewa Kempińska