DRODZY RODZICE!

Na początku listu serdecznie witam Was drodzy Rodzice w Nowym Roku 2020 i pragnę złożyć Państwu życzenia noworoczne. Niech w Nowym Roku świat będzie dla Państwa pełen ciepła, szczęścia co radość daje, miłości co niesie pokój, zdrowia co rodzi wytrwałość, wiary co nadzieje prowadzi a w Waszych domach niech nigdy nie zabraknie miłości i zrozumienia. Szczęśliwego Nowego Roku!
Przed nami miesiąc styczeń- miesiąc w którym  rozpoczynają się „Ferie zimowe”.

Pierwszy  tydzień stycznia upłynie nam po hasłem „Wszędzie biało”. Zwrócimy szczególną uwagę  na zmiany zachodzące w środowisku przyrodniczym w związku ze zmianą pory roku. Utrwalimy sobie  cechy typowe  dla zimy.

Następny tydzień stycznia to „Zabawy na śniegu i lodzie”. Poznamy różne dyscypliny sportowe które możemy uprawiać na śniegu i lodzie, przypomnimy sobie o bezpiecznych zabawach na śniegu.

Kolejny tydzień to „Moja Babcia i mój Dziadek”. Powiemy sobie o naszych kochanych dziadkach i jaką rolę pełnią dziadkowie w naszych rodzinach. Już teraz serdecznie zapraszamy wszystkie Babcie
 i wszystkich Dziadków do naszego przedszkola na  uroczystość z tej okazji, która odbędzie się 21.01.2020r. tj. wtorek o godzinie 13.00- duża sala.

Ostatni  tydzień stycznia to rozpoczynające się „Ferie zimowe”, które potrwają od 27.01.2020r.- 07.02.2020r.  Tym dzieciom i Rodzicom, którzy wspólnie będą spędzać czas podczas ferii życzę świetnej zabawy  na śniegu oraz bezpiecznej jazdy na sankach,  nartach oraz łyżwach. Wracajcie po przerwie zdrowi
 i szczęśliwi. Udanych ferii!

Ale te dzieci, które nigdzie się nie wybierają i będą uczęszczać do przedszkola daje słowo, że nudzić się nie będą. Dla nich też będzie wiele atrakcji. Będziemy rysować, kolorować, malować, lepić itp. Nie zabraknie piosenek oraz zabaw tanecznych. Mam nadzieje, że spadnie choć trochę śniegu abyśmy mogli ulepić śniegowego bałwana na naszym placu przedszkolnym.

Ważne wydarzenia:
•    WOŚP- data będzie podana na gazetce
•    21.01.2020r.- „Dzień Babci i Dziadka” godz. 13.00- duża sala
•    Zajęcie i zabawy z rodzicami- data będzie podana na gazetce

Wychowawczyni grupy  "Niezapominajki"
                                                                                                     mgr Ewa Kempińska