DRODZY RODZICE!

Przed nami już ostatni w tym roku miesiąc - miesiąc grudzień. Jest to miesiąc przede wszystkim pełen niespodzianek, radości i spotkań  w gronie rodzinnym.
A my w pierwszym tygodniu powiemy sobie o naszym kochanym Mikołaju. To on będzie gościł w naszym przedszkolu przez cały tydzień i o nim będzie mowa. Już w „Mikołajkowy” czwartek na dzieci będzie czekać niespodzianka- ale tajemnicy nie zdradzam- bo nie byłoby niespodzianki. Trzeba być cierpliwym- dzieci opowiedzą w jak wrócą do domu.

Następne oczywiście tygodnie upłyną nam pod hasłem „Czekamy na Boże Narodzenie”. Zapoznamy się z tradycjami  i zwyczajami świąt Bożego Narodzenia. Dzielić się będziemy spostrzeżeniami i doświadczeniami wyniesionymi z domu rodzinnego.

Już teraz pragniemy zaprosić Was drodzy Rodzice na „Świąteczne spotkanie wigilijne” , które odbędzie się 19 grudnia tj. środa o godzinie 10.00 .

Ważne wydarzenia:
•    06. 12. 2018r.-  „Świąteczny Kiermasz” w godzinach  7.30-8.30 oraz 12.30- 14.00- serdecznie wszystkich zapraszamy
•    06. 12.2018r.- „Mikołaj w przedszkolu”
•    19. 12.2018r. – „Świąteczne spotkanie z Rodzicami” – godz. 10.00

Pragnę Wam również złożyć kochani Rodzice życzenia z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia :

„Zdrowych, wesołych i pogodnych
Świąt Bożego Narodzenia.
Niech będą one okazją do zadumy,
ale i radości z rodzinnego spotkania.
Niech przyniosą wytchnienie
od codziennych zmagań i trosk.
Oby magia Bożego Narodzenia
przetrwała w nas jak najdłużej!
Magicznych Świąt Bożego Narodzenia”
                                      życzy;

Wychowawczyni grupy  "Niezapominajki"