DRODZY RODZICE!

Przed nami już ostatni w tym roku miesiąc - miesiąc grudzień. Jest to miesiąc przede wszystkim pełen niespodzianek, radości i spotkań  w gronie rodzinnym.

Pierwszy tydzień to „Czas  oczekiwania na Mikołaja”.  W mikołajkową atmosferę wprowadzi nas piosenka Kochany Panie Mikołaju. Poprzez zajęcia z rytmiki kształtować będziemy  poczucie rytmu, wyobraźnię muzyczną i ekspresję ruchową. Dowiemy się, co trzeba zrobić, aby list i paczka dotarły do adresata: czym jest i do czego służy adres. Przypomnimy sobie, jak wygląda Mikołaj, a jak wyglądają jego pomocnicy, i czego używa
w swojej pracy.

Następne oczywiście tygodnie upłyną nam pod hasłem „Czekamy na Boże Narodzenie”. Zapoznamy się z tradycjami  i zwyczajami Świąt Bożego Narodzenia. Dzieci poznają tradycje ubierania choinki, dowiedzą się, co znajduje się na świątecznym stole, w jaki sposób dekoruje się mieszkanie i jakie są zwyczaje bożonarodzeniowe. Będziemy dzielić się  spostrzeżeniami i doświadczeniami wyniesionymi z domu rodzinnego.

Ważne wydarzenia:
    06.12.2019r.- „Mikołaj w przedszkolu”
    06.12.2019r.- „Kiermasz świąteczny” – serdecznie zapraszamy i życzymy „udanych zakupów”
    13.12.2019r. –„Koncert charytatywny dla Damiana”
    17.12.2019r. – „Świąteczne spotkanie z Rodzicami” – godz. 13.00- duża sala

Pragnę Wam również złożyć kochani Rodzice życzenia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia :

„Zdrowych, wesołych i pogodnych
Świąt Bożego Narodzenia.
Niechbędą one okazją do zadumy,
ale iradości z rodzinnego spotkania.
Niech przyniosą wytchnienie
odcodziennych zmagań i trosk.
Oby magia Bożego Narodzenia
przetrwała w nas jak najdłużej!
Magicznych Świąt Bożego Narodzenia” życzy;

Wychowawczyni grupy  "Niezapominajki"